m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

Moi Partnerzy

Poznaj moich partnerów

Moi Partnerzy

Vision Beach Tennis

Założona w 1999 roku firma Vision jest jedną z najbardziej uznanych marek tenisa plażowego na świecie i prawdziwym pionierem w tym sporcie.

Firma Vision wprowadziła technologię rakiet Padel do tenisa plażowego w 2000 roku i od tego historycznego momentu nie przestaje prowadzić badań i rozwoju, aby kontynuować innowacje i ulepszać wydajność rakiet, aby zapewnić graczom najwyższą jakość.

Niektórzy z najbardziej znanych graczy używają Vision, jak legendarny Alex Mingozzi i jedyny w swoim rodzaju Niccolò „Strange” Strano, a także Allan Oliviera, Filippo Boscolo, Riccardo Manenti, Nicolo Gasparri, Marcela Vita i wielu innych! Bądź częścią legendy z Vision!

Juiceplus+

Juice Plus+ to coś więcej niż to, co najlepsze z owoców i warzyw: Juice Plus+ to sposób na to, aby zacząć życie na nowo. Dzięki niemu możesz czuć się lepiej i bardziej komfortowo w swojej skórze. I to już od ponad 20 lat.

Historia Juice Plus+ zaczyna się dużo wcześniej: Już w 1970 roku Jay Martin założył NSA (National Safety Associates) w Collierville, Tennessee (USA). Firma, która postawiła sobie za zadanie, uczynić życie ludzkie bezpieczniejszym i lepszym. Na początku firma zajmowała się sprzedażą detektorów ognia i dymu. W latach 80-tych oferta została poszerzona o filtry powietrza i wody – logicznym krokiem po zapewniniu bezpieczeństwa jest też troska o zdrowie ludzi.

W 1993 roku położono kamień węgielny firmy, którą dziś znamy jako Juice Plus+. Odtąd firma Juice Plus+ stale się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Zaczęliśmy jako mała firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, a teraz jesteśmy globalną, odnoszącą sukcesy firmą, która pomaga ludziom żyć lepiej w ponad 20 krajach. Nasze europejskie biura głównie w Londynie i Bazylei są odpowiedzialne za koordynację naszej działalności we wszystkich krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Cieszymy się, że mamy możliwość trwałego i pozytywnego wpływu na jakość życia ludzi.

Z jego entuzjazmu powstaje nasz wspólny cel: inspirowanie ludzi na całym świecie do zdrowszego i lepszego życia!