m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

O mnie

Jestem trenerem tenisa i tenisa plażowego
TENIS ZIEMNY

Pasja od najmłodszych lat

Z tenisem jestem związany od dziecka, jako zawodnik dorastałem pod okiem trenera Mateusza Moja i Wojciecha Gismana którym jestem wdzięczny za to, że wprowadzili mnie w świat tenisa. Jako zawodnik osiągałem wysokie wyniki w kategoriach młodzików i kadetów na szczeblu regionalnym oraz w późniejszych latach w kategoriach amatorskich.

W wieku 18 lat ukończyłem kurs na licencjonowanego instruktora tenisa ziemnego PZT pod okiem cenionych szkoleniowców takich jak Wojciech Andrzejewski, Karolina Wałęsa czy Katarzyna Strączy. Od razu po kursie rozpocząłem swoją pierwszą pracę jako trener tenisa w Katowickim Klubie Tenisa, gdzie mogłem zbierać doświadczenie u boku mojego trenera Mateusza Moja. Kolejnym etapem mojej trenerskiej przygody był klub GKS Katowice, gdzie wraz z trenerem Bartłomiejem Brzózką mogłem pracować z zawodnikami oraz udoskonalać ich grę.

Aktualnie pracuję w klubie Dragon Tennis Team Pro mieszczącym się w Giebułtowie, gdzie pracuję z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

TENIS PLAŻOWY

Gwarancja dobrej zabawy

Jestem zawodnikiem oraz przedstawicielem Tenisa Plażowego w Polsce oraz byłym zawodnikiem Kadry Polski juniorów, brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów U18, trzykrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy, które odbyły się na Sardynii we Wrześniu oraz srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w roku 2019 w Barcelonie dodatkowo jestem czynnym zawodnikiem tak zwanego touru tenisa plażowego pod egidą ITF(International Tennis Federation), w ostatnim sezonie wziąłem udział w ponad 20 międzynarodowych turniejach  rozgrywanych po całej Europie i z dumą reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. Z każdym rokiem pnę się ku górze i rozwijam swoje umiejętności.

Jako trener tenisa plażowego otworzyłem możliwość treningów w województwie małopolskim, gdzie aktualnie trenuje kilkunastu zawodników pod moją opieką, od najstarszych do najmłodszych, od początkujących do zawodników będących w kadrze Polski Juniorów.

Zapraszam wszystkich serdecznie do spróbowania tego fantastycznego sportu, nie zawiedziecie się, dobra zabawa gwarantowana!